PSYCH-K – Klíč k psychice

PSYCH-K® je přátelský a neinvazivní způsob, jak zpracovat stres a změnit svá omezující přesvědčení a podvědomé programy na takové, které nás PODPORUJÍ.

 • Využívá nejmodernější poznatky z oblasti genetiky a psychoneurologie.

 • Není nutné ani žádoucí hledat příčinu, která přesvědčení či problém způsobila.

 • Měla jsem v sobě ukrytých mnoho doslova devastujících životních přesvědčení. Díky PSYCH-K jsem je dokázala objevit, pojmenovat a následně proměnit na taková, se kterými je můj život snadnější, radostnější a více si jej užívám.

  Jsem připravena být i Vaším průvodcem tímto procesem.

Podle nejnovějších výzkumů ovládá podvědomá mysl až 95 % našeho myšlení a jednání. Ve chvíli, kdy se snažíme vědomě sami změnit svůj podvědomý program, je to jako když přetlačujeme rozjetou lokomotivu.

Od našeho početí do cca 6 let jsme absolutně programovatelní – stačí jedna „dobře míněná“ poznámka z našeho okolí (rodiče, vychovatelé, kamarádi, příbuzní, učitelé), např. „ty ses nám zakulatil..“, „dojídat se musí…“, „to nikdy nezvládneš…“, „na to jsi moc…..malý, hloupý, nezkušený, pomalý….“ – a máme program (přesvědčení), který nás může provázet celým životem a ubližovat nám v situacích, na kterých nám nejvíc záleží.

Dr. Bruce Lipton, PhD.

„…. vyrovnanost, navozená PSYCH-K, vede k objektivní a radikální změně činnosti mozku, porovnatelné na záznamu EEG, jejímž výsledkem je rovnovážné uspořádání energie mozkových vln, kterým říkáme „stav celého mozku ….. “

Str. 235, kapitola Dodatek, bestseller „Biologie víry“

Rozhovor o metodě PSYCH-K Bruce Lipton

Rozhovor o metodě PSYCH-K s první českou facilitátorkou

Pokud prožíváte některý z těchto pocitů, je PSYCH-K právě pro Vás

 • POCIT DUŠEVNÍ NEPOHODY, ÚZKOST ČI PANIKU,
 • STRES, TRAUMA, DEPRESI, STRACH ZE SMRTI,

 • STRACH, POCHYBNOSTI, OBAVY ZE ZMĚN, FÓBII,
 • ZLOZVYKY A ZÁVISLOSTI, TRÉMU,
 • VYČERPÁNÍ, NESPOKOJENOST, NÍZKOU SEBEÚCTU, NÍZKÉ SEBEVĚDOMÍ,

 • PORUCHY PŘÍJMU POTRAVY,
 • NEFUNKČNÍ VZTAHY,
 • OPAKUJÍCÍ SE NEPŘÍJEMNÉ ŽIVOTNÍ SITUACE,

 • POCITY NEÚSPECHU NEBO NEJČASTĚJI se vyskytující v české kotlině:

  „NEJSEM DOST… chytrý, krásný, úspěšný, dobrý, učenlivý….?

Kolik času je potřeba na jedno sezení

a jaká bude Vaše investice?

Předpokládaná doba procesu se pohybuje kolem 1,5 hodiny a stojí 1 500 Kč.

Pokud se nemůžete dostavit osobně, je možné pracovat i v online prostoru přes aplikaci MEET, v tom případě je cena 1 190 Kč.

Při pravidelném setkávání každý měsíc je cena 1 000 Kč.

Reference

Do PSYCH-K jsem šel s různými očekáváními a výsledek mě velmi potěšil. Řešil jsem si různá vnitřní dilemata a traumata a díky PSYCH-K a následným jednoduchým krokům se mi podařily velké změny, došlo k velké transformaci.

Miroslav Dvořák

Reference

PSYCH-K – metoda, která mi pomohla překročit svůj vlastní stín. Na začátku jsem měla záměr. Je důležité zmínit, že šlo o dlouhodobý záměr. K jeho uskutečnění bylo nutné učinit kroky. Zajímavé bylo, že jsem věděla, jakých kroků je zapotřebí, ale….nešlo to. Nedokázala jsem logicky vysvětlit či zdůvodnit, proč to nejde. Prostě to nešlo. Po jednom sezení s terapeutkou Blankou Kotkovou jsem byla schopna hned následující den svůj záměr zrealizovat.

Lenka Hadačová

Přihlaste se na první sezení!

Děkujeme za odeslání!
Něco se pokazilo, zkuste to znovu.